Overnatning med morgenmad
“Overnatning i klassisk badehotelstil med morgenbuffet.”
Badehotellet rummer 19 værelser, og ikke to er ens. Hvert værelse er unikt i indretning og udformning, men fælles for dem alle er, at de emmer af autentisk badehotelstil og indbyder til afslapning og hygge. Alle værelser har eget bad og toilet og rigtig gode senge. Morgenbuffetten er åben fra kl. 7.30-10.00 på hverdage og kl. 8.00-10.00 i weekenden. Check-in fra kl. 14.00 og check-ud inden kl. 11.00.
- ✓ Overnatning i dobbeltværelse med eget bad og toilet
- ✓ Badehotellets morgenbuffet
- ✓ Gratis Wi-Fi og smart-TV
- ✓ Håndklæder og sengelinned
- ✓ Gratis parkering og el-ladestandere ved hotellet
Se alle priser pr. værelsestype *
| Standard | Havudsigt | Studio | Kridthuset | Annekset | |
|---|---|---|---|---|---|
| Pr. nat | 995,- | 1.395,- | 2.395,- | 725,- | 725,- |
Tilkøb på værelset
Tillæg
Praktisk info
“Idyllisk, hyggelig, romantisk, super lækker morgenmad og lige ved havet. Atmosfæren er god, afslappet stemning, tæt ved gode seværdigheder. Vi nød vores ophold fuldt ud.”
“Maden var hele vejen så veltilberedt, delikat og smagfuld. Receptionen, øvrige personale var hurtige til at fornemme vores form for humor. Vi kommer gerne igen.”





Tid til oplevelser, ro og gode minder
Fra vores badehotel er der kort afstand til Stevns Klint, Rødvig Havn og områdets mange natur- og kulturoplevelser. Samtidig danner havet, badehotellets rolige omgivelser og restaurantens køkken rammen om et ophold med tid til både oplevelser og afslapning. Uanset hvordan I vælger at bruge tiden, er vores mål, at I tager hjem med fornyet energi og gode minder.





Giv et ophold i gave
Glæd en du holder af med et gavekort til opholdspakker. Det perfekte valg til fødselsdage, jubilæer eller som en kærlig overraskelse.
Køb gavekort